czwartek, 15 września 2011

KONKURS KONKURS KONKURS!

"Opowieści spoza utartego szlaku" - konkurs na reportaż podróżniczy - by Peron4

O co chodzi?
Chodzi o to, że dogadaliśmy się z pewnym małym, miłym wydawnictwem - my organizujemy konkurs, oni wydają książkę. Po co? Po to żebyśmy mieli książkę o świecie i podróżach, którą się dobrze czyta, po to, abyście Wy mogli wydać własny reportaż w książce bez całej niekoniecznie ciekawej wydawniczej drogi, po to, by ludzie mogli przeczytać, że normalne zwykłe osobniki - jeżdżą i widzą, schodzą z utartych dróg i pokazują jaki świat jest; i nie trzeba do tego ani milionów ani wielkiej pompy.
A no i można wygrać nagrody ;)
Poszukujemy historii niebanalnych, pokazujących to, co jest nieoczywiste na pierwszy rzut oka, prezentujących rzeczy znane w sposób zaskakujący, odkrywających to, co czeka na podróżników poza utartymi szlakami.
Nagrodą główną w konkursie będzie możliwość wydania reportażu jako rozdziału książki. Oprócz zwycięskich tekstów, tworzyć ją będą reportaże autorów znanych już w podróżniczym, i nie tylko, środowisku. Jako pierwszy zgodził się napisać dla nas Robb Maciąg, autor książek: „Rowerem przez Chiny, Wietnam i Kambodżę” oraz „Rowerem w stronę Indii”.
Konkurs: OPIS TUTAJ
Regulamin konkursu: TUTAJ
Na co idą pieniążki z książki: SZUKAJCIE TUTAJ(więcej o akcji: GDZIES MNIEJ WIECEJ... o tu!)

Zachęcam wszystkich piśmiennych!

Kiwi

4 komentarze:

Sol (Blog Włóczykijów) pisze...

Świetny pomysł! :)
Pomyślę nad tym, ale nie wiem, czy uda mi się napisać coś odpowiednio długiego i interesującego. Wydaje mi się, że za mało jeszcze w życiu widziałam, by stworzyć wystarczająco porywającą opowieść...
Pozdrawiam
Sol
http://turystycznyprzewodnik.blogspot.com/

lipoooo pisze...

Genialny pomysł i szansa dla wielu osób na wykazanie swoich zdolności. Być może sam się tym zainteresuję, pozdrawiam!

www.lipoooo.blogspot.com

Unknown pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
Anonimowy pisze...

Trochę podróżuję. Może się zbiorę i napiszę coś dłuższego. Narazie tylko pisałem poradniki dla ekspresowych zwiedzających;)